PA-CO-TOUR 
Logowanie dla agentów

Strona główna O nas Promocje Agenci Dokumenty Koncesje Galeria Kontakt
 
Dodaj do ulubionych

Szukaj oferty

Szukanie zaawansowane


KORBIELÓW – SŁOWACJA - WIEDEŃ kolonie 7-13 lat, obóz 14- 18 lat

Symbol oferty: 1090/2852
Państwo: Polska
Region: Śląsk
Miasto: Korbielów
Transport: Pociąg, Własny
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży, w górach
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie: Hotel, Pensjonat
Wyposażenie:
    Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
świadczenia: Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NWW (5 tys.), opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, TFG. Cena podstawowa nie obejmuje: 35 euro (turnus krótki) lub 45 euro (turnus długi) obligatoryjnie na wstępy, dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za wycieczki fakultatywne.
Cena podstawowa: dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP), miejsce na kolonii/ obozie, WCZEŚNIEJ-TANIEJ LATO - 50 zł do 15.04.2017 r., skladka na TFG (0zł), zakwaterowanie w pensjonacie Darz Bór
KORBIELÓW: KORBIELÓW - SŁOWACJA - WIEDEŃ
m.in. z wycieczkami do Wiednia, na Słowację, do jaskiń lodowych i Parków Wodnych
kolonie 7-13 lat, obóz 14- 18 lat

KORBIELÓW letniskowa miejscowość w Beskidzie Żywieckim, malowniczo położona u stóp Pilska, o dużych walorach klimatycznych i krajobrazowych, punkt wyjścia ok. 11 szlaków turystycznych. Do przejścia granicznego ze Słowacją ok. 2 km.

ZAKWATEROWANIE:
1) Ośrodek Wypoczynkowy -Darz Bór” www.darzbor.net, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, basenem letnim z podgrzewana wodą, miejscem na ognisko
2) hotel -GRANICA” www.granicakorbielow.pl, położony niedaleko ”Darz Boru”. Pokoje 2,3,4-osobowe. Hotel dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem do siatkówki, kawiarnią z tarasem, salami szkoleniowymi, salą kominkową, wiatą z grillem, sauną, jacuzzi, WIFI, tenisem stołowym, bilardem, boiskiem do siatkówki

WYŻYWIENIE

w stołówce pensjonatu 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek): pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu. Na wycieczkę do Wiednia lub Budapesztu uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienna stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro).

PROGRAM:

• wycieczka autokarowa na Słowację - Niskie Tatry - wycieczka do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń - Jaskini Svobody lub Jaskini Lodowej, następnie pobyt w wyjątkowo atrakcyjnym parku wodnym TATRALANDIA - największym w Europie Środkowej: 5 basenów z licznymi atrakcjami, zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, parasolami wodnymi, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami, trójślizgawkami itp.

• jednodniowa wycieczka autokarowa na Słowację - Mała Fatra - wycieczka do bardzo malowniczej Doliny Vratnej, przejście atrakcyjną i malowniczą trasą tzw. -dierami” ze Stefanovej do Terchovej oraz zwiedzanie Muzeum Janosika w Terchovej

• wycieczka do największego Parku Rozrywki w Polsce ENERGYLANDIA (www.energylandia.pl) - 60 atrakcji w 3 strefach, 29 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych, Water Park, kino 7D, strefa dziecięca (wiele atrakcji bajkowych, karuzele, superpompy, kolejki), strefa familijna: głównie atrakcje wodne, spływ Kopalnią Złota, Splash Bottle, Atlantis - spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, spływ łódką po specjalnym wodnym torze i strefa ekstremalna czyli młodzieżowa to prawdziwe wyzwanie pełne adrenaliny i szalonych przygód, ty znajdują się najszybsze i najwyższe urządzenia m.in. Roller Coastter, Tsunami Dropper, Aztec Swing; pobyt uzupełniają liczne widowiska. W czasie przejazdu krótki pobyt w Wadowicach.

• wycieczka autokarowa do Wiednia jednodniowa impreza, w programie bulwar Ringstrasse, spacer po starówce i obejrzenie wspaniałych budowli opery, parlamentu, teatru, ratusza, bajecznego domu malarza Hundertwassera, wstęp do pałacu Schonbrunn i Katedry Św. Szczepana, na zakończenie atrakcyjna wizyta w jednym z największych i najnowocześniejszych lunaparków PRATER - wycieczka realizowana tylko w turnusie 15-dniowym)

• wycieczki piesze w góry szlakami Beskidu Żywieckiego : na Pilsko, na Halę Miziową, do wodospadu w Sopotni,
• zajęcia rekreacyjne: basen letni, gry zespołowe, tenis stołowy, bieg terenowy,
• ogniska, dyskoteki, przejażdżki konne
• Spartakiada sportowa
• turniej piłki siatkowej,
• turniej piłki nożnej,
• turniej badmintona,
• wielobój sprawnościowy
• turniej gry w bilard


TRANSPORT :
a) PKP trasa główna: Warszawa - Łódź - Katowice , wyjazd rano pociągiem w pierwszym dniu turnusu, powrót po południu w ostatnim dniu turnusu; cena 100 zł/os.
b) Wyjazdy antenowe PKP lub busem z Olsztyna, Lublina, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Radomia, Płocka, Siedlec, Kielc, Wrocławia, Głogowa, Opola, Zielonej Góry + 150 zł, z Gdańska , Bydgoszczy, Torunia, Rzeszowa, Szczecina + 170 zł;;
Wyjazdy realizowane - przy zgłoszeniu się minimum 7 osób
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem na www


UBEZPIECZENIE: NNW do 5000 złŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje:
przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NWW (5 tys.), opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, TFG.
Cena podstawowa nie obejmuje: 35 euro (turnus krótki) lub 45 euro (turnus długi) obligatoryjnie na wstępy, dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za wycieczki fakultatywne.


UWAGI:
Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach.. Osoby korzystające z przejazdu PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

1. Wycieczka na Słowację -Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką” - ekscytujący spacer koroną drzew w Tatrach Bielskich, długości 2500 metrów, na wysokości od 18 do 24 metrów, na części chodnika specjalne przeszkody (zwężenia, labirynt) powodują dodatkowe emocje, największą jednak atrakcją jest na końcu ścieżki zjazd 67-metrową zjeżdżalnią, ze ścieżki rozpościera się piękny widok na Tatry Bielskie, cena 90 zł + 10 euro.
2. wycieczka do Żywca: zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec : wnętrza muzeum odwzorowują starą ulicę, a.wędrując po niej zwiedzający napotyka multimedialne ekspozycje, prezentacje i filmy ukazujące ewolucję produkcji piw), następnie wycieczka na Górę Żar, wjazd kolejką kabinową, zejście, wizyta w Parku linowym -Trollandia” : pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., cena 100 zł/os.3. baseny termalne w Oravicach na Słowacji, 90 zł/os. + 17 euro, a w czasie wycieczki:
- korzystanie z basenu sportowo-rekreacyjnego z ławeczkami do masażu, biczami wodnymi, fontannami, wodospadem spadającym z mostu, -tryskającymi” wysepkami
- korzystanie z basenu rekreacyjnego niepowtarzalnego miejsca w całej Słowacji, cyklicznie wytwarzane są w nim sztuczne fale, w tych basenach czeka na Was wiele atrakcji wodnych, takich jak sztuczne fale, podwodne ławeczki, dysze, natryski i inne urozmaicenia służące do hydromasażu. Niektóre z tych basenów bezpośrednio łączą się z zewnętrznymi basenami, co daje możliwość korzystania z kąpieli termalnych w każdych warunkach pogodowych.

4. wycieczka Beskid Śląski, wizyta w Leśnym Parku Niespodzianek gdzie żyją również drapieżne ptaki, w tzw. sokolarni, która jest wizytówką Parku, na turystów czekają tu specjalne pokazy lotów ptaków drapieżnych, bardzo fajna sprawa, podczas której można nie tylko przyjrzeć się z bliska tym ptakom, ale też poznać ich zwyczaje, bowiem pracownicy ciekawie o nich opowiadają, następnie seans w kinie 7D, Na widowni, widzowie w okularach polaryzacyjnych, odbierają film wszystkimi zmysłami, dzięki takim efektom jak ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca z ekranu woda, podmuchy wiatru, a nawet -przebiegające” tuż pod jego stopami myszy. Obraz staje się na tyle realny, że można poczuć się przez czas projekcji uczestnikiem jego akcji. Pędzący wózek, machająca skrzydłami sowa, uderzenie pioruna daje wrażenie otaczającej nas rzeczywistości. Film wyzwala w widzu także różnorodne emocje, jak śmiech, krzyk, a czasem i wybuch euforii. Niezapomniane przeżycia na długo pozostaną w naszej świadomości. Następnie emocjonujący zjazd torem saneczkowym. Na zakończenie wizyta w parku Wodnym -Tropikana” w hotelu -Gołębiewski” w skład którego wchodzą: basen pływacki, basen rekreacyjny z falą, biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, basen sportowy, jacuzzi, zjeżdżalnia -cebula”, zjeżdżalnia 5-torowa, grota solna, jaskinia śnieżno-lodowa, cena wycieczki 140 zł/os.

Atrakcje:

CENNIK

Termin Dni Typ oferty Grupa cenowa Cena od osoby Miejsca
od:2018-06-30 do:2018-07-11 12 wczesna rezerwacja A 1490 PLN1440 PLN sprawdź miejsca
od:2018-06-30 do:2018-07-14 15 wczesna rezerwacja B 1680 PLN1630 PLN sprawdź miejsca
od:2018-07-15 do:2018-07-26 12 wczesna rezerwacja A 1490 PLN1440 PLN sprawdź miejsca
od:2018-07-15 do:2018-07-27 13 wczesna rezerwacja A 1500 PLN1450 PLN sprawdź miejsca
od:2018-07-16 do:2018-07-27 12 wczesna rezerwacja A 1490 PLN1440 PLN sprawdź miejsca
od:2018-07-16 do:2018-07-30 15 wczesna rezerwacja B 1680 PLN1630 PLN sprawdź miejsca
od:2018-08-01 do:2018-08-12 12 wczesna rezerwacja A 1490 PLN1440 PLN sprawdź miejsca
od:2018-08-01 do:2018-08-15 15 wczesna rezerwacja B 1680 PLN1630 PLN sprawdź miejsca
od:2018-08-15 do:2018-08-26 12 wczesna rezerwacja A 1490 PLN1440 PLN sprawdź miejsca