PA-CO-TOUR 
Logowanie dla agentów

Strona główna O nas Promocje Agenci Dokumenty Koncesje Galeria Kontakt
 
Dodaj do ulubionych

Szukaj oferty

Szukanie zaawansowane


Symbol oferty: 1512/1719
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
świadczenia:
Cena podstawowa: Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, WAW-SCL, SCL-WAW
OPIS: CHILE - WYSPA WIELKANOCNA - POLINEZJA FRANCUSKA (Tahiti - Moorea - Bora-Bora) + opcja PATAGONIA z ARGENTYNĄ

DZIEŃ 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot przez jeden z portów lotniczych w Europie do Chile.

DZIEŃ 2:
Przylot do stolicy Chile, transfer do hotelu. Krótki odpoczynek po podróży. Zwiedzanie miasta - wzgórze San Cristóbal - stąd rozpościera się wspaniały widok na miasto i okolicę, znanego z ataku lotniczego na prezydenta Salvadore Allende Palacio de la Moneda, dzielnica rządowa, katedra. Nocleg.

DZIEŃ 3:
Wczesnym rankiem wyjazd do Canion Rio Maipo. Po drodze wizyta w największej chilijskiej winnicy Concha y Tora. Próba miejscowych win w celu uchwycenia smaku i dodania sobie odwagi przed mrożącą krew w żyłach przygodą na rzece Maipo. Przejazd w idyllicznym krajobrazie gór przy wtórze pieśni biesiadnych w wykonaniu rozochoconych członków wycieczkowego chóru. Dojazd do kanionu. Fakultatywnie przesiadka na pontony (ok. 40 USD). Prawdziwie męska przygoda, próba sił i charakteru. Spływ rwącą górską rzeką. Szczęśliwe ukończenie raftingu. Przejazd do słynnych ciepłych źródeł Banos Colina. Odprężająca kąpiel wśród majestatycznych gór. Przyjazd na nocleg do schroniska górskiego.

DZIEŃ 4:
Poranne rozbudzenie i śniadanie wśród urzekającego świata gór. Po śniadaniu trekking na punkt widokowy Laguna El Morado - stąd rozpościera się oszałamiający i rzucający na kolana widok na andyjski szczyt Cerro El Morado - 5 060 m n.p.m. Zejście do punktu startu. Po południu przejazd do Vina del Mar. Zakwaterowanie. Noc uciech doczesnych w największym kurorcie Chile.

DZIEŃ 5:
Zwiedzanie kurortu, okolicznych plaż, portowego miasta Valparaiso. Wjazd starą, niemiłosiernie skrzypiącą kolejką zębatą na punkt widokowy. Powrót do Santiago. Zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 6:
Wczesne śniadanie, przejazd na lotnisko i wylot na leżącą na końcu świata, skrytą i tajemniczą Wyspę Wielkanocną. Pierwsze spotkanie z posągami słynnych olbrzymów -moai”. Wycieczka piesza na wypełniony wodą krater wulkanu Rano Kao. Genialne widoki. Zwiedzanie słynnej z kultu człowieka - ptaka wioski ceremonialnej Orongo. Powrót do hotelu. Wieczorem obserwacja rozgwieżdżonego nieboskłonu.

DZIEŃ 7:
Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi i wyjazd na wycieczkę. Podziwiania kamiennych olbrzymów ciąg dalszy - wulkan Rano Raraku, gdzie wykuwano moai - sesja zdjęciowa między posągami. Słynna, dzika plaża Anakena, gdzie swój obóz miała misja Thora Heyerdahla. Powrót do cywilizacji, wizyta na bazarze rzemiosła artystycznego. Przejazd na lotnisko, wieczorem wylot na owiane legendą rajskie wyspy Pacyfiku - Polinezję Francuską. Przylot do Papeete, stolicy Tahiti. Przejazd do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 8:
Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę po Tahiti. Oglądanie Point Venus, słynnej czarnej plaży, podziwianie wodospadów. Wizyta w Muzeum Tahiti i Wysp Archipelagu. Po południu transfer na oddaloną o 9 mil wyspę Moorea. Przejazd do hotelu nad oceanem. Nocleg na Moorea.

DZIEŃ 9-10:
Wycieczki piesze po okolicy, pływanie, sporty wodne lub fakultatywnie safari landroverami po wyspie - punkt widokowy Belvedere, plantacje wanilii i ananasów (ok. 45 EUR). Noclegi na Moorea.

DZIEŃ 11:
Przelot na wyspę Bora-Bora - uznawaną przez znawców za ósmy cud natury. Transfer katamaranem po niezwykłej urody turkusowych wodach. Błogi odpoczynek na jednej z najładniejszych wysp Polinezji, beztroskie baraszkowanie w ciepłych wodach, delektowanie się urodą Pacyfiku. Nocleg na Bora-Bora.

DZIEŃ 12:
Samodzielne pływanie z maską na rafie koralowej lub fakultatywnie wycieczka łodzią wokół wyspy, liczenie odcieni niebieskości wody, zabawy z rekinami i płaszczkami… W trakcie wycieczki lunch w stylu polinezyjskim na brzegu Oceanu (koszt wycieczki ok. 80 EUR, ale naprawdę warto). Nocleg na Bora-Bora.

DZIEŃ 13:
Odpoczynku ciąg dalszy lub dla chętnych minitrekking na pobliskie wzgórze lub też podglądanie wodnego świata ciepłych wód Pacyfiku. Nocleg na Bora-Bora.

DZIEŃ 14:
Ostatnie chwile na jednej z najpiękniejszych wysp świata. Wieczorem przelot do Papeete. Przerwa tranzytowa.

DZIEŃ 15:
Godz. 00:30 wylot do Chile, przylot do Santiago. Transfer do hotelu. Nocleg w Santiago.

DZIEŃ 16:
Po śniadaniu transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 17:
Przylot do jednego z europejskich portów lotniczych, przesiadka na samolot do Polski, powrót w domowe pielesze.

TERMINY:
31.01 - 16.02.2017*
14.02 - 07.03.2017**
07.03 - 23.03.2017
18.04 - 04.05.2017*
08.08 - 24.08.2017***
10.10 - 26.10.2017
07.11 - 28.11.2017**
27.12 - 12.01.2018****

*wysoki sezon, dopłata 1250 PLN + 180 EUR
** termin wydłużony o 5 dni i rozszerzony o Patagonię po stronie chilijskiej i argentyńskiej (Punta Arenas, Puerto Natales, Torres del Paine, El Calafate ze słynnym lodowcem Perito Moreno, Buenos Aires), dopłata 1 950 PLN + 1350 USD
*** wysoki sezon lotniczy, program zmieniony (bez noclegu w schronisku) dopłata 1250 PLN + 180 EUR
**** termin sylwestrowy - dopłata 1 750 PLN + 350 EUR

CENA:
12 950 PLN + 970 USD + 1170 EUR
1 rata:
800 PLN płatne przy zapisie
2 rata:
12 950 PLN płatne na 35 dni przed imprezą (minus 1 rata)
3 rata:
970 USD + 1170 EUR uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA:
- bilet na trasie Warszawa - Santiago de Chile - Wyspa Wielkanocna - Tahiti - Bora-Bora - Santiago de Chile - Warszawa
- opieka pilota-przewodnika
- zakwaterowanie - hotele 3*/4*, bungalowy w polinezyjskim stylu na Moorea, pokoje 2-os. z łazienkami, jeden nocleg w schronisku (pokoje wieloosobowe, łazienki na korytarzu)
- wyżywienie - śniadania
- wszystkie transfery - lotnisko - hotel - lotnisko
- transport mikrobusami, łodziami, kolejką oraz przeloty lokalne
- opłaty za miejscowych przewodników
- ubezpieczenie EUROPA (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:
- bilety wstępu 110 USD (z opcją Patagonia - 240 USD)
- opłaty lotniskowe 90 USD
- zwyczajowe napiwki 60 EUR (z opcją Patagonia - 80 EUR)
- dopłata do pokoju 1-osobowego (za wyjątkiem schroniska) 750 EUR (z opcją Patagonia - 750 EUR + 250 USD)


Atrakcje:

CENNIK